KURUMSAL

Sistem Grup 10 yılı aşkın süredir insan kaynakları,malzeme tedariği,inşaat ve dış ticaret alanlarında uzmanlaşarak,sürekli yatırımları ile ticari faaliyetlerini sürdüren şirketler grubudur.Sistem Grup prensiplerinden,ideallerinden ve kalite politikalarından ödün vermeden kısa zaman içerisinde kurumsallaşarak bulunduğu sektörlerde söz sahibi konuma gelmiştir.Sürdürülebilir büyüme programları ile stratejiler belirlenmiş,yurt içinde ve yurt dışında verilen hizmetler,proje ve iş ortaklıkları,ticari faaiyetler ile kazanılan tecrübe ve birikimler, hedeflerin gerçekleştirilmesinde örneklendirmeler oluşturmuştur.
Devlet kurum ve kuruluşlarına personel ve ilgili araç gereç tedariği ile hizmet sektöründe hızla büyüyen grup,bünyesine inşaat sektörü ve dış ticaret faaliyetlerini katmıştır. Kentsel dönüşüm projelerine odaklanan grup,kaliteden ödün vermeden,en uygun lokasyanlarda konut projeleri gerçekleştirmektedir. Taze ve donuk balık ithali ve ihracatında aracılık faaliyetleri ile ilgili sektördeki hacmini hızla büyüterek sürdürmektedir. Bulunduğu her faaliyet alanında inovatif ve proaktif yapısını barından,AR-GE çalışmaları ile faaliyetlerini destekleyen grup;ilkeli yönetim anlayışı ile istikrarlı ve kaliteli büyüme stratejisini gerçekleştirmektedir.

GRUP ŞİRKETLERİMİZ

  • Sistem Grup
  • Mentis Lojistik
  • Yapıtaş
Grup bünyesinde Sistem markası ve tüzel kişiliği ile personel teçhizat tedariği faaliyetleri sürdürülmektedir. Donanımlı personel içerikli özellikli işlerde Belediye,Kamu Kurum ve Kuruluşlarına personel teminin yanısıra;araç gereç..
İNCELE
Grup bünyesinde Mentis Lojistik markası ve tüzel kişiliği ile dış ticaret faaliyetleri sürdürülmektedir. Yatırım ve faaliyet ürünü taze/donuk balık olup,ilgili ürünlerin talepleri doğrultusunda ithali ve ihracında aracılık faaliyetleri gerçekleştirilmetedir. Batı Afri..
İNCELE
Grup bünyesinde Yapıtaş markası ve tüzel kişiliği ile inşaat faaliyelerini sürdürülmektedir. Yoğunluklu inşaat projelerini mesken amaçlı yapılar oluştururken,ticari yapılarında projeleri gerçekleştirilmektedir.Yapıtaş İstanbul’un her iki yakasında da konut projeleri ger..
İNCELE